טיולי אופנועים בהתאמה אישית

טיולי אופנועים בהתאמה אישית

חברת מיקי טורס מתמחה בתכנון וארגון  טיולי אופנועים, בהתאמה אישית למגוון יעדים בעולם.

 

טיולים אלה מיועדים לחובבי הרכיבה המושבעים, אשר רוצים לחבות סוג קצת שונה של טיול.
אנו נזמין לכם את האופנועים על פי הצרכים והעדפות שלכם, את האופנועים תפגשו ביעד הנסיעה שלכם, ותצאו מסע מרתק אשר נבנה במיוחד עבורכם.

תכנון וארגון המסלול מתבצע ע"י סוכן נסיעות מוסמך, אשר הוא עצמו איש אופנועים, ושחווה בעצמו טיולים רבים ברחבי העולם, ובכולם היה רכוב על אופנועים, חבוש קסדה.

 

טיולי האופנועים מתאימים לנוסע, זוג על אופנוע או קבוצה.

הידע שנצבר עם השנים והניסיון הרב בתכנון מסלולי אופנועים, יעזרו לכם למצות את הטיול שלכם, ולהגיע ליעדים שרק דו גלגלי יכול להגיע.

התהליך בניית הטיול תהיו שותפים, אנו מאמינים כי הטיול מתחיל עוד בשלב תכנון הטיול בארץ, והוא מסתיים עם החזרה לארץ, עם חוויות בלתי נשכחות.

הטיולים העצמים שלנו מציעים לך גמישות מרבית לנסוע מתי שאתה רוצה ועם מי שאתה רוצה. אם תבחר לנסוע עם חברים, כקבוצה או רק לעבור את זה לבד אתה יכול לסמוך עלינו שתהיה לך חווית כביש מושלמת. המסלולים שיבנו עבורך יותאמו לניווט עם GPS שיקל על הנסיעה שלכם ויבטיח גם נסיעה בטוחה בחירת בתי המלון לאורך המסלול יותאמו לאופי הנוסעים ולתקציב הנסיעה.

הידע של מתכנן הטיול והניסיון הרב שצבר, יעזור לכם לבחור את האופנוע שיתאים לכם מבין מגוון רחב מאוד של אופנועים.

 

ההתאגנות לטיול אופנועים שונה מטיול רגיל או טיול ברכב. גם על זה חשבנו, פרט להכנת המסלול, נחלוק איתכם מהידע והניסיון איך מתארגנים לטיול אופנועים ומה נחוץ שיהיה ומה מיותר לקחת מהארץ.

הנסיון הרב שנצבר במשך השנים, הוא יתרון גדול, בניית טיול אופנועים עם מיקי טורס, תאפשר לכם חופשה מושלמת. את כל שרותי התיירות תמצאו במקום אחד.