טיול ספארי פרטי

טיול ספארי פרטי

ספארי

זו הזדמנות לחיות להיות במקום הטבעי שלהם ואילו אנו מהמטיילים הם אלו שנמצאים תחת מחסה, אם זה ברכבי שטח ואם זה במסתור לתצפיות על החיות.

החוויה שבאיתור אריה שחור רעמה, על דיונת קלהרי, או בצפיה בפיל עושה אמבטיית בוץ בשמש הצהריים, או שיזדמן לכם לראות להקת כלבי פרא רצים במהירות בתהליך של ציד. זהו חלק מחוויות הספארי, עם זאת, קיים מגוון רב של אפשרויות – רוב הטיילים רוצים ספארי חיות בר.

כאשר אנו ממליצים לכם על ספארי, אנו נבחר לכם את היעד המתאים לכם ביותר הן מבחינת רמת האירוח, עונות השנה, עונות נדידה, באיזה בעלי חיים אתם רוצים לצפות ופרמטרים נוספים אשר יכולים להשפיע על חווית הספארי שלכם.

כאשר אנו מדברים על ספארי אפשר לחלק בגסות בין ספארי חורף בלפלנד לבן ספארי חמים באפריקה, קיים שוני תהומי בין שניהם, הן באזורים והן באופי של הספארי.

ספארי שלג בלפלנד מתקיים בעונת החורף, החוויה יכולה לכלול מזחלות שלג הרתומות לכלבים, רכיבה על אופנועי שלג, צפייה באורות הצפון המאוד מיוחדים, אפשרות לדייג דרך הקרח, ביקור באיגלואים ועוד פעילויות הייחודיות לאזור זה.

לעומת זאת באפריקה כאשר אנו מדברים על ספארי חיות נוכל למצוא במספר מדינות מתחמי ספארי אזורי ספארי אשר שונים אחד מהשני באוכלוסיית בעלי החיים, מספר הפריטים שלהם ומקורות המחייה שלהם. ספארי בקניה שונה מהספארי של דרום אפריקה.

אנו יודעים להמליץ על סוגי הספארי השונים ולהתאים לכם את החוויה המושלמת עבורכם.

 

חזרה לעמוד הבית