ירח דבש - מוקדש לזוגות מאוהבים

ירח דבש - מוקדש לזוגות מאוהבים

מוקדש לזוגות מאוהבים

האם אתם נרגשים לקראת חופשת ירח הדבש שלכם? זוהי החופשה הרומנטי שלכם שלא תישכח. אם אתם טרודים קצת בתכנון החתונה, אל תדאגו – אנו נתכנן לכם את ירח הדבש האולטימטיבי שלכם. 

אם אתם צריכים רעיונות לחופשה רומנטית, בואו ונעזור לכם.

 

.נסיעות ליעדים רומנטיים זו המקצוענות שלנו - ואנחנו עושים את זה על הצד הטוב ביותר

עם כל "העבודה" הקשה של תכנון חתונה, חופשת ירח הדבש היא ההזדמנות שלכם להתחבר מחדש עם בן / בת הזוג אל מקום מפלט, רומנטי וחושני ללא מתח.

חופשת ירח דבש תחת השמש החמה ליעדים כמו האיים הקריביים או מקסיקו, ירח דבש בריו דה ג'נרו ואתרים נוספים בברזיל או אולי ירח דבש בתאילנד ובאיים המלדיבים. ויעדים רומנטיים נוספים, רק תארזו את המזוודות שלכם ותתחילו את חיי הזוגיות שלכם.

 

ירח דבש טרופי בסנדלים הוא סוג של ירח דבש שחלמתם עליו. אנו מציאים יעדים אקזוטיים לצד יעדים רגועים יותר, ירח דבש רגוע או ירח דבש פעיל הכולל טיולים קצרים רכיבה על סוסים, אופניים, לוע של הר געש, טיול בג'נגל ומגוון אפשרויות נוספות שיזכירו לכם בכל גיל את החוויה אותה חוויתם בירח הדבש.
גם בירח דבש רגוע ניתן לשלב אופנועי ים או סתם לרבוץ על החוף או בבריכה, רק שהבריכה תהיה פרטית לשימושכם בלבד, או אולי ירידה מהחדר ישר לתוך הים לשיחת בוקר, אנו לא רק רושמים אנו יודעים להוציא לפועל את החופשה המופלאה שלכם ולדאוג שהכל יהיה רגוע ומפנק.

 

בירח דבש מגיע לכם להתפנק בהנאות של גן עדן טרופי. ללכת לאבוד בתוך יוקרה טהורה עם חבילות ירח הדבש שלנו. ליהנות מטיפול 5 כוכבים עם בתי מלון מהמדרגה הראשונה, מטבח מפואר ועשיר, טיפולי ספא מרעננים, ועוד הרבה יותר. 
לאלה מכם שרוצים לחגוג ירח דבש שני בחתונת הכסף ואפילו בחתונת הזהב, נשמח להעמיד לרשותכם מבחר של יעדים אטרקטיביים עם כל הפינוקים.

אנו נתאים לכם את ירח הדבש בהתאם לעונות השנה והיעדים המתחדשים מדי שנה. 

לאחר שתפרתם את שמלת הכלה וחליפת החתן התקשרו ואנו נשמח "לתפור" לכם את ירח הדבש.