מסלולים בבניה אישית

מסלולים בבניה אישית

 

ספרו לנו מה אתם רוצים לעשות ואיפה אתם רוצים לבקר ואנו נבנה לכם את מסלול האולטימטיבי שיתאים בדיוק להעדפותיכם.

אנו מציעים לכם טיול תפור למידותיכם, עם גמישות לבחור את מה שמתאים לכם בדיוק. אתם יכולים להחליט איך ומתי לנסוע, את רמת השירות ורמת בתי המלון. להנות מפעילויות ביעד ולמצות את זמן השהייה שלכם, ניתן לשלב זמן רגוע וחופשי עם טיולים ומסלולים אתגריים.


צוות מיקי טורס יעמוד לרשותכם בעזרה בבחירת היעד, הטיסות, בתי המלון, האטרקציות וכל דבר נוסף אשר יגרמו לכם להרגיש שזו החופשה האידיאלית שלכם. 

כאשר אנו מתכננים לכם את הטיול המושלם, אנו לא משתמשים "בערכת טיול" הנשלפת מהמדף. אנו בונים לכם טיול במיוחד בשבילכם. ומתאימים אותו למידותיכם. אנו שמים לב לכל הפרטים הגדולים ובמיוחד לקטנים על מנת שזו תהיה החופשה המושלמת שלכם. אנו נדאג שלא תחמיצו את רגעי השיא של היעדים בהם תבקרו ושתראו אותם באור שונה, אנו נציג לכם מקומות וחוויות שאחרים עלולים להחמיץ.

 

אנחנו לא מתיימרים להיות הזולים ביותר, אבל אנחנו מתחייבים להיות הטובים ביותר.

אנו נציג לכם רעיונות לטיול על פני הגלובוס ונעזור לכם להחליט. אנחנו מאמינים שאנו מציעים תמורה מלאה לכספכם. 
ניקח אתכם רק למקומות שאתם רוצים לבקר, בזמן ובקצב המתאים לכם.
טיול התפור רק לכם, מאפשר את הגמישות הנחוצה על מנת לשלב מצד אחת את מקסימום האטרקציות המוצעות ביעד הנסיעה עם אפשרות לנוח ולהתפנק במלונות טובים ונעימים.

טיול הוא הרבה יותר מהיעדים שאתם מבקרים, היתרון הגדול ביותר של נסיעות פרטיות מותאמות אישית היא היכולת שלכם "לעצב" מסע סביב מה שמעניין אתכם ביותר. אם אתם אוהבים תרבות ואמנות, לחקור את התרבות המקומית ולפגוש את אורך החיים המקומי, או אולי חופשת סקי יוקרתית, אנו יכולים לפרט כאן מגוון רחב מאוד של אפשרויות לחוויות בלתי נשכחות.

לחובבי האופנועים
טיולי אופנועים לקבוצות ובודדים בבניה אישית ברחבי העולם לפרטים נוספים לחצו כאן


אז במקום לשבת ולהמשיך לקרא צור קשר איתנו ואנו "נתפור", נתאים, ניצור, לא חשוב איך נקרא לזה חשוב שתחזור מאושר מהנסיעה שלך.