שייט באניות פאר

שייט באניות פאר


גם הספקנים, לא יערערו על כך ששייט הוא חופשת יוקרה שלא מוטלת בספק: אירוח מעודן, ארוחות ברמה גבוה, מקומות אקזוטיים, ומעל לכל דבר אחר, שירות של 5 כוכבים.
אך לא כל קווי השיט שווים ולא כל האוניות זהות.
לכן יש לבחור בקפידה את אוניית הקרוז ומסלול השייט.

ברגע שתדרכו על סיפון אונית תענוגות יוקרתית, תפגשו אנשי צוות ידידותיים שיעמדו לשירוכם בכל דבר ועניין והכל עם חיוך רחב ולבבי, כל שעליכם לעשות אתה פשוט לדרוך על סיפון!

שירות אישי ונעים הוא רק אחד מסימני ההיכר של אוניות שיט יוקרתי. ניתן גם לצפות למסלולים אקזוטיים של טיולים שניתן לעשות כאשר האוניות עוגנות בנמלים השונים, ניתן לעשות את זה עצמאית, אך, גם ניתן להצטרף לטיולים אשר האוניה מציעה. - אנו נדע להמליץ לכם לאילו טיולים להצטרף.
המטבח של האוניה יכלול יינות משובחים ומטבח גורמה, רמה של מחלקה ראשונה.

צוות מיקי טורס מתמחה בהתאמה אישית של הקרוז שלך, סוג החדרים באוניה יהיו מפנקים ומותאמים לצרכים שלכם, מסלולים אקזוטיים ומגוון רחב של מסעדות גורמה. בימים בהם האוניה לא עוגנת תוכלו להשתתף במגוון רחב מאוד של אטרקציות על האוניה או להתפנק ליד הבריכה.

ניתן למצוא מגוון רחב של קרוזים. קרוזים קצרים של 3,4,5 ימים, שייט של שבוע או שבועיים ואפילו שייט במסלולים ארוכים של חודש ויותר.
גוון המסלולים גם הוא רחב מאוד, שייט באגן הים התיכון שיוצא מאיטליה, ספרד צרפת אנגליה מדינות נוספות, שייט בסקנדינביה, בפיורדים ובים הבלטי, שייט בארה"ב שיוצא ממקומות שונים כמו ניו יורק מיאמי פורט לוטרדייל, ניו אורלינס לוס אנג'לס סן דייגו ועוד. השייט לאלסקה יצא מארה"ב או מקנדה, מרכז אמריקה ודרום אמריקה שייט לגלפגוס ולקוטב הדרומי. 

וכמובן שייט באסיה מהונג קונג, תאילנד, סינגפור במסלולים מיוחדים ומרהיבים שיקחו אתכם אפילו לאוסטרליה וניו זילנד.
אחד היתרונות הגדולים בשייט הוא שלא צריך לארוז כל יום את המזוודה ולעלות על מטוס או כל כלי תחבורה אחר על מנת להגיע ליעד הבא, האוניה תעגון בנמל היעד אתם תרדו לטייל, ובסוף היום תחזרו לחדר הנוח שלכם על האוניה, לנוח לקראת ערב עמוס של הופעות ופעילות על האוניה. 


אז אחרי מנוחה קצרה "המלון הצף" שלכם יספק לכם מגוון של אפשרויות בילוי, רק תבחרו ותמצו את חופשת השיט המדהימה שלכם.